20.12.2017. Brauciens uz Maltas Speciālo Internātpamaskolu

13124699 1101067529965437 3755029281177221470 n     Sirds Aicinājums komanda devās uz Latgales nostūri – Maltu, kur atrodas specialā internātpamatskola, kur tika aizvestas bērniem attīstībai nepieciešamās mantas, kas domātas gan pavisam mazajiem, gan lielakiem bērniem. Protams neiztikām arī bez saldumiem, par ko bērni protams priecājās viss vairāk. Šajā tālajā Latgales nostūrī priecājas par izrādīto uzmanību un dāvanām, ko Sirds Aicinājums komanda dāvā no visas sirds. 

 

 

23.12.2017. Tukuma sirmgalvju sveikšana Ziemassvētkos

1200px Nativity tree2011   Kā jau katru gadu "Sirds aicinājums" komanda devās pie Tukuma sirmgalvjiem uz mājām, lai sveiktu un iepriecinātu viņus     Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Sirmgalvji ar lielu prieku uzņem "Sirds Aicinājums" komandu ciemos, uzcienajot ar tēju un cepumiem, padaloties savos stāstos. 

 

 

 


01.06.2017. Ekskursija bērnu nama bērniem uz Rīgas Sv. Pētera baznīcu

IMG 6613Bērni no Irlavas bērnu nama devās ekskursijā uz Rīgas Sv. Pētera baznīcas skatu torni, kur no pašas baznīcas virsotnes apskatija Rīgu visā tā krāšņumā. Vēlāk bērni ieturēja pusdienas Rīgas kafejnīcā Bubble Waffle gardās vafeles, spēlējās un komunicēja.

Bērni ar lielu aizrautību dodās ekskursijās, kur iepazīstās ar ārpasauli, kā arī socializēties vidē un rezdēt pasauli ārpus bērnu nama sienām.  

 

 

 

 


09.05.2017. Vasaras salidojums Tukuma sirmgalvjiem.

o SAD OLD MAN facebook   Ikgadējais sirmgalvju salidojums, kas šogad tika aizvadīts pie katra sirmgalvja mājās, "Sirds Aicinājums" komanda devās pie sirmgalvjiem uz mājām, kur katram individuāli pasniedza dāvaniņu, lai priecētu sirdi. Ar katru gadu sirmgalvjiem arvien grūtāk un grūtāk paliek pārvietoties, līdz ar to komanda devās pie viņiem, lai sirmgalvji jūta sīpaši un ka viņus neaizmirst. 

 

 

20.12.2016. Tukuma sirmgalvju sveikšana Ziemassvētkos

xmas tree

 Kā jau katru gadu "Sirds aicinājums" komanda devās pie Tukuma sirmgalvjiem uz mājām, lai sveiktu un iepriecinātu viņus     Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Pie tējas tases sirmgalvji dalās savos dzīvesstāstos un izraujas no pelēkās ikdienas rutīnas. 

 

 

 

 

09.05.2016. Vasaras salidojums Tukuma sirmgalvjiem.

IMG 1276 1   Ikgadējais sirmgalvju salidojums, kas tika aizvadīts Jaunmoku pilī, kur pasākuma laikā ir bagātīgi klāts galds, dāvanas un protams     nelielas naudas aploksnītes. Pasākuma laikā viņi ar prieku dalās savos jaunības piedzīvojumos, stāsta par saviem pardzīvojumiem un   vienkārši atpūšās savu draugu loka. Sirmgalvjiem tā ir iespēja izrauties no ikdienas pelēcības un sajusties īpašiem.

 

 

 

 

 

 

 


 

03.05.2016. Brauciens uz Maltas Speciālo Internātpamaskolu

13124699 1101067529965437 3755029281177221470 n     Sirds Aicinājums komanda devās uz Latgales nostūri – Maltu, kur atrodas specialā internātpamatskola.

     Šeit mācās bērni ar īpašām vajadzībām, tapēc „Sirds Aicinājums” komanda devās ciemos, kur pasniedza dāvanas ar     nepieciešamām lietām priekšs bērnu macībam un attīstības. 

 

 

 

 


30.12.2015. Palīdzēsim mazajam Lukam izdzīvot.

 

1

Mazajam Lukam ir tikai 2.5 mēnešus vecs puisēns, kuram, lai izdzīvotu bija nepieciešama steidzama operācija. 

Uzreiz pēc dzimšanas bērnam tika konstatēta briesmīga slimība VCC Fallo tetrāde, atvērts arteriāls ventrikul F.O. kardiovaskulārā mazspēja II.  Operāciju bija iespējams uztaisīt tikai Kaļiņingradas kardioloģijas centrā, bet operācija bija jāveic bērniņam vecumā no 3 līdz 4 mēnešiem, kamēr mazajam vēl nav liela slodze uz sirdi, kopējie operācijas izdevumi bija 15 000 eur, kurus par laimi izdevās savākt un mazais uz doto brīdi kopā ar māmiņu atrodas slimnīcā, kur viņam tika veikta operācija un tagad viņs atrodas uz reabilitācijas.


 

 23.12.2015. Ziemassvētku apsveikums cilvēkiem ar ierobežotām iespējām Tukumā.

3

Ka jau tradīcija Ziemassvētkos biedrības “Sirds aicinajums” komanda devās pie biedrības "Tukuma domu biedri", lai sveiktu tā iedzīvotājus, tie ir cilvēki ar ierobežotam iespējām, aizvedot viņiem dāvanas Ziemassvētkos kā arī nelielas aploksnītes ar naudu, lai padarītu viņu ikdienu gaišāku un priecīgāku.

 

 


22.12.2015. Tukuma sirmgalvju sveikšana Ziemassvētkos.

6

Pirms Ziemassvētkiem  “Sirds aicinājums” kolektīvs devās pie Tukuma sirmgalvjiem, ar Ziemassvētku apsveikumiem, atvedot dāvanu grozus, ar dažādiem gardumiem, kā arī nelielas aploksnītes ar naudu. Kā arī protams atbraucot ciemos tika atvesti dažādi gardumi.

 

 


01.06.2015. Ekskursija bērnu nama bērniem uz Minhauzena muzeju.

4

Bērni no Irlavas bērnu nama gida pavadībā devās iepazīsiet Minhauzena un Jakobīnes dzīves gaitas, kur vēlāk arī tika gūtās zināšanas un iespaidus pastaigājoties pa Minahuzena meža taku un aplūkoja koka skulptūrās izveidotos Minhauzena patieso stāstu varoņus. Ka arī devās pastaigā pie jūras. Vēlāk bērni ieturēja pusdienas Minhauzena kafejnīcā. 

Paši bērni ar ļoti lielu aizrautību staigāja pa muzeju un klausījās gida stāstos. Savukārt audzinātājas atzīst, ka šāda veida pasākumi palīdz bērniem socializēties vidē un redzēt pasauli ārpus bērnu nama sienām.    

 

 


09.05.2015.  Vasaras salidojums Tukuma sirmgalvjiem.

5

Liela daļa sirmgalvju savu mūža nogali pavada vientulībā un neuzdrīkstas apgrūtināt citus ar savām problēmām. Daudzi piedzīvojuši karu un iznesuši uz saviem pleciem smago pēckara gadu dzīvi, šodien izjūt kaunu un pazemojumu, kad nākas lūgt palīdzību. Līdz ar to “Sirds aicinājums” komanda mēģina šo cilvēku ikdienu padarīt mazliet gaišāku un priecīgāku, sarīkojot viņiem nelielu pasākumu, aizvedot viņus uz atpūtas bāzi “Valguma pasaule”, kur pasākuma laikā ir bagātīgi klāts galds, dāvanas un protams nelielas naudas aploksnītes. Pasākuma laikā viņi ar prieku dalās savos jaunības piedzīvojumos, stāsta par saviem pardzīvojumiem un vienkārši atpūšās savu draugu loka. Sirmgalvjiem tā ir iespēja izrauties no ikdienas pelēcības un sajusties īpašiem.

 

 


22.12.2014. Ziemassvētku eglīte Rīgas cirkā, bērniem no Irlavas bērnu namā

7

Bērni no Irlavas bērnu nama devās uz Rīgu, kur apmeklēja Ziemassvētku eglīti. Galvenais pasākuma mērķis ir dāvāt bērniem svētku noskaņu un prieku. Ziemassvētku eglīte notika Rīgas cirkā, Ziemassvētku pasākuma ietvaros pirmajā daļā bērnus iepriecināja Rīgas cirka priekšnesums. Savukārt Ziemassvētku pasākuma otrajā daļā bērni tika aicināti piedalīties bērnu izklaidē ar Ziemassvētku vecīti, kurā bērniem tika dāvinātas saldumu paciņas un rotaļlietas.

 

 


 

30.12.2014. Dāvanas sirmgalvjiem uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

8

Iepriecinot sirmgalvjus uz Ziemassvētkiem "Sirds aicinājums" komanda devās pie sirmgalvjiem uz Tukumu, kur pasniedza viņiem dāvanas uz Ziemassvētkiem un Jaunu gadu, dāvanas sevī ietver lietas, ar ko viņus var palutināt, liekas ko viņi ikdienā nevar atļauties. Un protams arī nelielas naudas aploksnītes, lai sirmgalvji sevi varētu iepriecināt, padarot savu ikdienu un svētkus gaišākus.

 

 


30.12.2014. Dāvanas cilvēkiem ar ierobežotām iespējām uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

9

Iepriecinot Ziemassvētkos "Sirds aicinājums" komanda devās ciemos pie biedrības "Tukuma domu biedri" iedzīvotājiem, kur pasniedza viņiem dāvanas uz Ziemassvētkiem un jaunu gadu, dāvanas sevī ietver lietas, ar ko viņus var palutināt, liekas ko viņi ikdienā nevar atļauties. Un protams arī tika ziedota neliela naudas summa viņu Ziemassvētku pasākumam. 

 

 

 


 

Biedrība "Sirds aicinājums"
Lestenes iela 5, Rīga, LV-1002, Latvija

T. +371 29240654 +371 67621371 sirds aicinajums uzlimes kapeljka
F. +371 67624354
E. sirdsaicinajums@gmail.com