03.05.2016. Brauciens uz Maltas Speciālo Internātpamaskolu

1442c56a5e9557b0cbacf3e288563101

 Pavasarī "Sirds Aicinājums" komanda dosies uz Maltas Speciālo Internātpamatskolu, lai pasniegtu skolai dāvanas, ar lietam, kas ir nepieciešamas bērnu izglītībai un attīstībai, ko saziedojuši mūsu atbalstītāji.

Ja arī Jūs vēlaties palīdzēt Maltas Speciālajai Internātpamatskolai, nepieciešamajiem materiāliem, sazinoties ar mums vai arī finansiāli ziedojot sevis izvēlēto naudas summu pārskaitot to uz biedrības "Sirds aicinājums" konta (norādot, kam tieši vēlaties ziedot), kura tālāk tiks novirzīta sirmgalvjiem.

 


 09.05.2018.  Vasaras salidojums Tukuma sirmgalvjiem.

sa 1

Liela daļa sirmgalvju savu mūža nogali pavada vientulībā un neuzdrīkstas apgrūtināt citus ar savām problēmām. Daudzi piedzīvojuši karu un iznesuši uz saviem pleciem smago pēckara gadu dzīvi, šodien izjūt kaunu un pazemojumu, kad nākas lūgt palīdzību. Līdz ar to “Sirds aicinājums” komanda mēģina šo cilvēku ikdienu padarīt mazliet gaišāku un priecīgāku, sarīkojot viņiem nelielu pasākumu, kur pasākuma laikā ir bagātīgi klāts galds, dāvanas un protams nelielas naudas aploksnītes. Pasākuma laikā viņi ar prieku dalās savos jaunības piedzīvojumos, stāsta par saviem pardzīvojumiem un vienkārši atpūšās savu draugu loka. Sirmgalvjiem tā ir iespēja izrauties no ikdienas pelēcības un sajusties īpašiem.
Ja arī Jūs vēlaties padarīt Tukuma sirmgalvju ikdienu gaišāku, varat palīdzēt gan ar nepieciešamo pārtiku, dāvanām vai arī finansiāli ziedojot sevis izvēlēto naudas summu pārskaitot to uz biedrības "Sirds aicinājums" konta (norādot, kam tieši vēlaties ziedot), kura tālāk tiks novirzīta sirmgalvjiem. 

 

 


 01.06.2018. Ekskursija bērnu nama bērniem.

sa 2

Kā jau tradīcija sākoties vasaras skolas brīvlaikam, bērni no Irlalavas bērnu nama tiks vesti ekskursijā, svinīgi nobeidzot mācību gadu un iesākot vasaras brīvlaiku. Kur bērni varēs atpūsties, izklaidēties, ka arī izglītoties. Un protams arī nobaudīs pusdienas kafejnīcā.
Ja arī Jūs vēlaties padarīt viņu ikdienu gaišāku, varat palīdzēt ar dāvanām vai arī finansiāli ziedojot sevis izvēlēto naudas summu pārskaitot to uz biedrības "Sirds aicinājums" konta (norādot, kam tieši vēlaties ziedot), kura tālāk tiks novirzīta bērniem no Irlavas bērnu namam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedrība "Sirds aicinājums"
Lestenes iela 5, Rīga, LV-1002, Latvija

T. +371 29240654 +371 67621371 sirds aicinajums uzlimes kapeljka
F. +371 67624354
E. sirdsaicinajums@gmail.com